Büyükşehir’in Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi Piazza’da Vatandaşlarla Buluşuyor
Renkli ve Eğlenceli Atölyeler
Kültür sanat faaliyetlerini kesintisiz sürdüren ve meslek edindirme kurslarında yüzlerce kişiye eğitimler veren Büyükşehir Belediyesi, Piazza AVM’de düzenlediği atölyelerle vatandaşların kişisel gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor. Daha önce Anneler Günü ve Kadınlar Günü’nde takı tasarım, ebru sanatı tekniği ve seramik boyama atölyeleri düzenleyen belediye, şimdi de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel bir etkinlik organize ediyor.19 Mayıs’a Özel Etkinlik
Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlediği Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi, 18 Mayıs Cumartesi günü Piazza AVM’nin zemin katında gerçekleşecek. 14.00 – 18.00 saatleri arasında sürecek olan atölyeye tüm vatandaşlar katılabilecek.Vatandaşlara Davet
Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, birbirinden eğlenceli ve renkli atölyelerin Kahramanmaraşlılarla buluşturmaya devam edeceği belirtilerek, tüm vatandaşlar etkinliğe davet edildi. Belediye, kültür ve sanat alanında sunduğu bu tür etkinliklerle şehirdeki sosyal yaşamı zenginleştirmeyi hedefliyor.