Tebrik ve Başarı DilekleriRektör Yasım, Belediye Başkanı olarak seçilmesinden dolayı Akpınar'ı tebrik etti ve yeni görevinde başarılar diledi. Yasım, belediye ile üniversite arasındaki işbirliğinin devam edeceğini ve birlikte projeler geliştirmek istediklerini belirtti.
![](https://www.marasanahaber.com.tr/images/files/2024/05/66474d4f8e1dc.jpeg)
Başkan Akpınar’ın Teşekkürleri
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Yasım ve ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Akpınar, üniversite ile işbirliği içinde çalışmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. Akpınar, belediye olarak eğitim ve bilimsel çalışmalara her zaman destek vereceklerini vurguladı.Bu nazik ziyaret, Dulkadiroğlu Belediyesi ve KSÜ arasındaki ilişkilerin daha da güçlenmesi adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.