Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, “10-16 Mayıs Engelliler Farkındalık Haftası” münasebetiyle Batıpark Özel Eğitim ve Uygulama Okulu ile Kahramanmaraş Özel İlgi Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek çocuklarla birlikte çeşitli etkinler yaptılar ve çocuklara hediyeler verdiler.
Ziyarete ilişkin Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Sevgi ve hoşgörü ile aşılamayacak engel yoktur, engelleri birlikte aşmak için vatandaşlarımızın her zaman yanındayız” ifadelerine yer verildi.